شبکه سلامت باشید دیروز،امروز،فردا بروز زلال احکام />
<area shape= زلال سخن iribtv irib زلال سخن هفت 90 گلخانه گلبرگ بهونه سمت خدا آوا و نوا
در تعطیـلات آخـر هفـتـه مصادف بـا ولات با سعادت حضرت ام نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 2
بدعالی 
10 اسفند 1390


در تعطیـلات آخـر هفـتـه مصادف بـا ولات با سعادت حضرت امام حسن عسگـری (ع) با
فیلـم های سیـنـمایی و تلـویـزیـونـی شبکـه هـای سیـمـا همراه شوید
 
 
فیلم­­های سینمایی­ و تلویزیونی « روز سوم» ،« توستر شجاع به مدرسه می رود » ، «  کمی دورتر» / « خرس کوچک و استاد» ، « دادا » / « تل خاکی» ، « آخرین قطار» ، « اقاقیا » / « نیکلا کوچولو » ، « باکتری های فضایی » ، « من پلیس نیستم» ، « عملیات ناممکن» / « ریشه در آسمان » ، « سفری برای صفر » / « بابای اجباری» ،«به جا مانده »  و «اسب » پنجشنبه و جمعه 11 و 12اسفند ماه از شبکه ­های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران ، شما ، نمایش و قرآن پخش می­شـود .                                                                                                                                              
****************************
شـبـکـه یـک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « روز سوم» به كارگرداني محمد حسين لطيفي و با بازی باران كوثري ، پوريا پورسرخ، برزو ارجمند، مجيد ياسر، مهدي صبايي و شهرام قائدي پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود .
فيلمنامه اين اثر توسط مهدي سجاده چي نوشته شده و عليرضا جلالي تهيه كنندگي آن را بر عهده داشته است. «روز سوم » روایت گر داستان برادري است كه در شرايط بسيار سخت و پيچيده اي مجبور مي شود ، خواهر كوچك خود را در زير خاك پنهان كند تا بتواند شبانه از ميان نیرو های بعثی عراق كه خانه را محاصره كرده اند ، فراري دهد.
*****************************
شـبـکـه دو
انیمیشن«توستر شجاع به مدرسه می رود» پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 14:30ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان انیمیشن آمده : دانشجوی دامپزشکی مشغول نوشتن پایان نامه تحصیلی خود است . او تعدادی حیوان را نیز که مورد آزار دیگران قرار داشتند از خیابان ها یا خانه های آنان جمع کرده و دراتاقی به همراه وسایل برقی خود نگهداری و درمان می کند .دراثر اختلال در جریان برق کلیه اطلاعات رایانه ای مربوط به پایان نامه دانشجویی جوان پاک می شود.
انیمیشن « توستر شجاع به مدرسه می رود » به کارگردانی  روبرت سی رامیرز و تهیه کنندگی دونالد کوشنرمحصول سال 1998 درکشورآمریکا ساخته شده است .
*****************************
جمعه 12 اسفند ماه ساعت 23 فیلم تلویزیونی « کمی دورتر » به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی سید روح اله حجازی ازشبکه دو سیما پخش می­ شود.
درخلاصه داستان این فیلم با بازی حشمت اله قاسمی ، محمد بزرگمهر و علیرضا وحیدی نیا آمده : فرخ و منیر زوج سالخورده ای هستند که 30 سال است در ایستگاهی دورافتاده سوزنبان قطار هستند. پیر زن (منیر)  آرزوی زیارت حضرت معصومه را دارد ، اما تا به حال نتوانسته است همسرش را تنها بگذارد ، تا این که درشب تولد حضرت معصومه (س) خوابی می بیند که سرآغازاشتیاق او برای زیارت حرم ایشان در قم است.
****************************
شـبـکـه سـه
پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 10:15فیلم سینمایی « خرس کوچک و استاد » به کارگردانی فرد درسچ ، محصول سال 2008  ازشبکه سه سیما باز پخش­ می شود .
****************************
پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت  23:30 فیلم سینمایی « دادا » به کارگردانی ایرج قادری و تهیه کنندگی مهدی احمدی ازشبکه سه سیما پخش­ خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم با بازی ایرج قادری، فخری خوروش و جمشید مشایخی آمده : " دادا " به هنگام ازدواج به " خان " قطعه زمینی را می دهد تا مزاحم او نشوند ، ولی پسرانش به مجلس عروسی او می آیند و " دادا " از این قضیه خشمگین می شود و در صدد انتقام از او بر می آید .
****************************
شـبـکـه چـهـار
فیلم سینمایی « تل خاکی »به کارگردانی لوئیز بردجومحصول سال 2009 ، با بازی ایوانا باکرو و کوین کاستنرپنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 15:30 از شبکه چهارسیما بازپخش می شود .
****************************
فیلم سینمایی « آخرین قطار» به کارگردانی دیگوآرسواگو جمعه 12 اسفند ماه ساعت12:30 از شبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : چند پیر مرد بازنشسته که بیشتر آنها بازنشسته های شرکت راه آهن هستند . دوستی نزدیکی با همدیگر دارند و صاحب تشکیلات و انجمنی به نام دوستان راه آهن هستند . آنها با خبر می شوند یک جوان ساده و تازه به دوران رسیده و پولدار می خواهد آخرین لوکوموتیو تاریخی که متعلق به قرن نوزدهم اروگوئه است را به یک کارگردان هالیوودی آمریکا بفروشد.
فیلم سینمایی « آخرین قطار» با بازی فدریکو لوپی ، هکتور آلتریو و په په سوریانو ، محصول مشترک کشورهای اروگوئه ، آرژانتین و اسپانیا در سال 2002 ساخته شده است .
****************************
فیلم سینمایی « اقاقیا» جمعه 12 اسفند ماه ساعت20:30 در قالب برنامه «سینما 4» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : " تاکورا " حاصل ازدواجی ناموفق است که از نبود پدر رنج می برد. زمانی که مادرش مجبورمی شود برای مدتی شهر را ترک کند . او را نزد " دائی ماجین" مرد میانسالی که همه اهالی او را دوست دارند می سپارد . " دائی ماجین" که خود به دلیل ازدست دادن فرزندی به سن و سال تاکورا سخت ناراحت است، درمدت اقامت" تاکورا" در خانه اش برای او پدری می کند .
آنتونیو اینوکی و اری ایشیدا درفیلم سینمایی « اقاقیا» به کارگردانی جینسی تسوجی محصول سال 2009 کشور ژاپن بازی کرده اند .
****************************
شـبـکـه تـهــران
فیلم سینمایی « نیکلا کوچولو » محصول سال  2009 کشور فرانسه ، پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 13:30 درقالب برنامه « تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش خواهد شد .
داستان در مورد نیکلاس پسربچه ای است که با والدینش زندگی راحتی دارد.بعد ازتولد برادریکی ازهمکلاسی هایش او و دوستانش همه چیز را ازچشم نوزاد تازه متولد شده می دانند . نیکلاس ازمیان صحبت های دوستانش چنین احساس می کند که وی هم قرار است برادر کوچکی داشته باشد و باید هر چه زودتر تا دیرنشده جلوی این اتفاق را بگیرد و گرنه والدینش او را رها می کنند .
کادمراد و ماکزیم کودارت درفیلم سینمایی « نیکلا کوچولو » به کارگردانی  لورنت تیرارن بازی کرده اند .
****************************
30 دقیقه بامداد روزجمعه 12 اسفند ماه ، فیلم سینمایی « باکتری های فضایی» ازشبکه تهران باز پخش           می شود .
کاوان اسمیت و کولبی یوهانس درفیلم سینمایی « باکتری های فضایی» به کارگردانی پل زیلر به ایفای نقش پرداخته اند .
****************************
فیلم تلویزیونی « من پلیس نیستم » به کارگردانی فرهاد گلی و سیروس جوکار و تهیه کنندگی مهران غفوریان جمعه 12 اسفند ماه ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می شود.
داستان فیلم  با بازی رضا ناجی ، سعید تهرانی ، مهران غفوریان ، علی سلیمانی ، سحر ولدبیگی ، امیر نوری و ملکه رنجبر درمورد سعید سارق عتیقه است که توسط پلیس دستگیر شده و پس ازسه سال آزاد می شود تا همدستانش شناسایی شوند . پلیس برای زیرنظرداشتن او ازخانه برزو که روبروی محل اقامت سعید است استفاده می کند . خانواده برزو بسیارفضول و درعین حال ساده هستند که باعث دردسر پلیس می شوند و موقعیت های کمدی زیادی را به وجود می آورد.
****************************
فیلم سینمایی « عملیات ناممکن » جمعه 12 اسفـنـد ماه ساعت 22:30 ازشبکه تهران پخش خواهد شد.
فیلم سینمایی « عملیات ناممکن » داستان سه سارق حرفه ای است که تصمیم می گیرند طرح یک سرقت را به رقابت بگذارند. آنها تصمیم می گیرند از اسلحه و خشونت استفاده نکنند . قبل از شروع کار، یک سارق دیگر وارد خانه یکی از آنها شده ، طرح را ربوده و آنها را مجبورمی کند تا خواسته هایش را برآورده نمایند .
رایان رینولدز و کریستین بوث درفیلم سینمایی « عملیات ناممکن » محصول سال 2003 کشور کانادا در ژانرحادثه ای به کارگردانی ویلیام فیلیپز بازی کرده اند .
****************************
شـبـکه شـمـا
فیلم تلویزیونی « ریشه در آسمان» به کارگردانی و تهیه کنندگی  بیژن شیر مرز ازتولیدات صدا و سیمای مرکز مازندران ، پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : دکتر فرهاد امینی استاد جوان دانشگاه به دنبال تصویب پروژه ای است که مدت پنج سال برای آن زحمت کشیده است . پروژه ای برای متحول کردن محصول برنج منطقه مازندران که به بهانه مقرون به صرفه نبودن از سوی صارمی یکی از مدیران ارشد منطقه مسکوت مانده است .
محمد رضا صمیمی ، پویا امینی ، مینا رحمان زاده و محسن حکیمی درفیلم تلویزیونی « ریشه در آسمان » به ایفای نقش پرداختند .
****************************
جمعه 12 اسفند ماه ساعت 13:30 فیلم تلویزیونی « سفری برای صفر » از شبکه شما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم آمده :  صفر به تازگی به خدمت سربازی رفته است . رعنا دختر عموی او و نشان کرده اش برای ازدواج است. فرامرز پدر صفر با گودرز پدر رعنا بر سر زمین های پدری اختلاف دارد. فرامرز عقیده دارد که نباید زمین ها را به دهیاری سپرد؛ چرا که کوهیار مسئول دهیاری فردی خام و بی تجربه است .
امیرمولوی ، محمود مقامی ، متین صفرپور و روژین هدایتی درفیلم تلویزیونی « سفری به صفر » به کارگردانی  حسن جوانبخت و تهیه کنندگی بهزاد کهزاد از تولیدات صدا و سیمای مرکز خوزستان بازی کرده اند .
****************************
شـبـکه نمایش
فیلم تلویزیونی « بابای اجباری» به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه کنندگی سعید هاشمی و سعید سعید زاده پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 13 ازشبکـه نمایش پخش می­شــود .
درخـلاصه داستـان فیـلـم با بازی حمید لولایی ، شیرین بینا، رابعه اسکویی ، یوسف صیادی، کیانوش گرامی ،امیرنوری و احمد پورمخبرآمــده : حمید لولایی درنقش مرد متولی ایفای نقش می کند که با وجود میانسالی، مجرد است ودرعین حال ازازدواج گریزان است. او که درمقابل این موضوع اظهارتوانایی و بی نیازی می کند. درمواجهه با یکی ازسهام داران شرکت که زنی است (شیرین بینا) دشمنی می ورزد و با طرح های وی مخالفت می کند.
* گفتنی است انیمیشن و فیلم های سینمایی « فرمانروایان مقدس (حضرت طالوت) » ، « به رنگ نارنجی » ، « ارباب حلقه ها » ، « کاسپر» و « شیر سنگی» پنجشنبه 11 اسفند ماه ساعت 15، 17 ، 19 ، 21 و 23 ازشبکه نمایش پخش می شود .
****************************

فیلم تلویزیونی « به جامانده » به تهیه کنندگی بهادراسدی وکارگردانی جواد افشار جمعه 12 اسفند ساعت 13از شبکه نمایش پخش می شود.

داستان درباره جوان ثروتمندی بنام رامین است که قصد دارد با کیانا ازدواج کند، در یکی از روزها رامین به صورت ناگهانی با یک ماشین تصادف می کند وبیهوش می شود،در این حال مردی نورانی که خود را نماینده ملک الموت می خواند به رامین می گوید که زمان مرگش فرا رسیده است و رامین نمی خواهد این مطلب را بپذ یرد .

برزو ارجمند،مر یم کاویانی،چنگیز وثوقی ، سعدی افشار، میر طاهرمظلومی، اتابک نادری ، مهوش وقاری ، سمیرا حسینی ، گیتی کعینی، سیامک اشعریون ، امیرآتشانی ، هاشم روحانی و بهارارجمند دراین فیلم تلویزیونی به ایفای نقش پرداختند .
* گفتنی است فیلم های تلویزیونی و سینمایی « ماداگاسکار 2» ،« ماه منیر » ، « غرور جوانی » ، « میدوری در آتش» و « گردباد » به ترتیب ساعت15، 17، 19 ، 21 و 23 روز جمعه 12 اسفند ماه از شبکه نمایش پخش می شود .
****************************
شـبـکه قرآن و معارف سیما
فیلم تلویزیونی « اسب» به کارگردانی و نویسندگی بابک محمدی جمعه 12اسفند ماه ساعت 15:30 از شبکـه قرآن و معارف پخش می شود .
در خلاصه داستان فیلم با بازی رضا كيانيان ، افسراسدي ،بابك حميديان ، مريم سعادت و سيروس ابراهيم زاده آمده : مردی اسب سفید گروه تعزیه را که پیر شده خریداری می کند، تا آن را به یکی ازدوستانش بدهد، ولی زمانیکه به خانه دوستش جهت تحویل دادن اسب می رود. او را پیدا نمی کند و در راه بازگشت به شکل عجیبی دچار حادثه ای می شود و اسب فرارمی کند. درادامه پسر جوانی که با همسرش درجاده تصادف کرده و دچار بیماری روحی روانی شده است ، اسب را در پشت منزل مادرش پیدا می کند که این ماجرا باعث بازیافتن سلامتی و امید درجوان می شود .
 

 

 
< بعد   قبل >

آهنگ تیتراژ سریال های شبکه سه

  

©Islamic Republic of Iran Broadcasting Website 2011
پست الکترونیکی :Email:Sima3@Irib.ir