22 تیر 1393
 
تلویزیون بهترین گزینه برای تبلیغات سینمایی چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
تلویزیون بهترین گزینه برای تبلیغات سینمایی
عبدالله علیخانی با اشاره به اینکه تشریفات اداری مانعی در برابر تجربه‌های تازه است، تلویزیون را بهترین گزینه برای تبلیغات سینمایی دانست.

این پخش‌‌کننده در گفتگو با خبرنگار مهر، بهترین راه برای تبلیغ فیلم‌ها در ایران را استفاده از تلویزیون دانست و گفت: ما هنوز نمی‌توانیم به شیوه‌های مدرن مرسوم در دنیا پایبند باشیم. جامعه ما سنتی است و باید از شیوه‌هایی استفاده کرد که برای عموم قابل دسترسی باشد.

علیخانی افزود: طبیعی است در چنین جامعه‌ای اینترنت نمی‌تواند ابزار تبلیغی خوبی باشد چون در شهرهای دورافتاده کسی از اینترنت استفاده نمی‌کند. تبلیغات نباید انحصاری و فقط مختص اهالی پایتخت باشد.

وی با اشاره به بالا بودن هزینه تبلیغات در ایران گفت: زمانی می‌شد از شبکه‌های خارجی استفاده کرد، اما با ممنوعیت این کار  تهیه‌کنندگان یک راه برای تبلیغ محصول خود را از دست دادند. هزینه تبلیغات در این شبکه‌ها بسیار پایین‌تر از صدا و سیما بود.

علیخانی در ادامه با اشاره به فضای خاص صدا و سیما گفت: شرایط در صدا و سیما ناعادلانه است. ما برای پخش تیزر 50 میلیون هزینه می‌کنیم، اما دفعات پخش این تیزرها به 20 دقیقه هم نمی‌رسد، اما فیلم‌های محصول سیما کاملا مورد حمایت هستند و از تخفیف ویژه بهره‌مند می‌شوند. تعداد تیزرهای این فیلم‌ها گاهی در یک روز به دو برابر تیزرهایی می‌رسد که ما در کل اکران داریم.

این توزیع‌کننده افزود: گرچه صدا و سیما برای پخش تیزر تخفیف قائل می‌شود، اما این تخفیف‌ها آنقدر نیست که به تهیه‌کننده کمک کند.

علیخانی در ادامه با اشاره به شرایط موجود گفت: تبلیغات جدید نیاز به هماهنگی با ارگان‌های مختلف دارد. تشریفات اداری مانع می‌شود کسی به سمت تجربه‌های تازه برود. در این شرایط و با توجه به فضای فرهنگی کشور فعلا تلویزیون بهترین گزینه برای تبلیغات سینمایی است.

وی افزود: تبلیغات شهری در تهران به جذب مخاطب کمک می‌کند، اما در شهرستان‌ها نمی‌شود از این شیوه استفاده کرد. هر منطقه و هر شهر شرایط خاص دارد و به همین دلیل تلویزیون بهترین انتخاب است. برای تهیه‌کننده و پخش‌کننده مهم این است تبلیغات تاثیر بیشتر روی مخاطب بگذارد.

نظر دهيد
  • لطفا فقط در ارتباط با مطلب فوق نظر دهيد
  • محتواي نامناسب بنا بر تشخيص مسئولين سايت به نمايش در نخواهد آمد
نام:
نشاني پست الكترونيك
عنوان:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
نظر:

كد:* Code


تعداد بازديد ها: 593

اولين نظر را شما بدهيد

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< بعد   قبل >
 


 

 

  

 
*بازديد دكتر دارابي از پشت صحنه " ماه عسل"
* ديدار دكتر دارابي از شبكه تهران

بازدیدکنندگان: 73548699
 
Email: sid@irib.ir