شبکه سلامت باشید دیروز،امروز،فردا بروز زلال احکام />
<area shape= زلال سخن iribtv irib زلال سخن هفت 90 گلخانه گلبرگ بهونه سمت خدا آوا و نوا
برندگان مسابقه کتابخانه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 1 تاریخ 88/4/10
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 میلاد شهناز آذربایجان شرقی - عجب شیر
2 هادی توکلی تهران
3 مهدی مولایی شیراز
4 کرم سینا ساری
5 سمانه غفاری شهریار
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 2 تاریخ 88/4/11
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آرمان اصانلو تهران
2 رضا سبزی شهریار
3 ناهید علی شاه نژاد تهران
4 عبدالغفار صد تبار فیروز جایی مازندران - فریدون کنار
5 مریم فرخزادی کرج - فردیس
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 3 تاریخ 88/4/13
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 امیر پوردانا کرمانشاه
2 علی باقری تهران
3 ایمان حشمت اصفهان - نائین
4 مهرناز بهنام اصل کهکیلویه وبویر احمد - بهدشت
5 سریه رحیمی نژاد رباط کریم
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 4 تاریخ 88/4/14
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زاهد مرادی خوزستان
2 محمد رضا زحمتکش مشهد - روستای چاهک
3 اعظم السادات رسول زاده  تهران
4 نازنین زمانی اسلامشهر
5 عاطفه کهدویی شهریار
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 5 تاریخ 88/4/15
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 جمشید نیک فرخ جزیره خارک
2 محمد رضا میر بیگی کرج -  مهر شهر
3 ناهید رزم جو فارس - داراب
4 میر حسین آقازاده گلستان - گرگان
5 بهمن میرزاخانی اصفهان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 6 تاریخ 88/4/16
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 محبوبه شفیعی یزد
2 عباس رضا کلایی قم
3 قربانعلی رحیمی شهرکرد
4 ابرز طبیبی اهواز
5 عبدالقادر همزرانی سیستان و بلوچستان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 7 تاریخ 88/4/17
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 منیژه میرزاخانی شهرکرد
2 بابک خلیلی مرکزی - اراک
3 مریم آقا بزرگی شهرکرد
4 شمسی پسندیده مشهد 
5 رافت وطن خواه تبریز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 8 تاریخ 88/4/18
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 احمد نجمی اتور آباد خراسان رضوی - قوچان
2 غلامحسین قادری اصفهان
3 طاهره موحدی بندر عباس
4 بتول مکاری گرگان
5 محسن رسولی زنجان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 9 تاریخ 88/4/20
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 سمیرا ابراهیمی آذربایجان شرقی - مرند
2 معصومه جان امیری شیراز
3 حمید دقیقی مرکزی - زرندیه
4 فرخ رهدار اهواز
5 رحیمه احمدی آذربایجان شرقی - مراغه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 10 تاریخ 88/4/21
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 ملیحه رحمانی اصفهان - اردستان
2 داراب جمشیدی کهکیلویه وبویر احمد - دهدشت
3 مسلم رزمنده شاهرود
4 زینب گیوه کی بروجرد
5 نینا بادپا گیلان - فومن
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 11 تاریخ 88/4/22
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 امیر سمیعی اصفهان - نائین
2 لیلا مرادی همدان
3 زهرا رفیعی شهرکرد
4 فاطمه حقیقیان بابل
5 مسلم عباسی لرستان - خرم آباد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 12 تاریخ 88/4/23
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 حسین حسن زاده خراسان شمالی - فاروج
2 مرضیه باقری شهر کرد
3 آسیه کوهی حسین آبادی شیراز
4 مجتبی برجی نژاد آذربایجان غربی - نقده
5 زینب عبادتی ایلام
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 13 تاریخ 88/4/24
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 نسرین محمد حسینی فارس - دنا
2 مرضیه کریمی ساوه
3 رضا اکبری مشهد
4 محمد مردی ها اصفهان
5 مریم دلبری سبزوار
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 14 تاریخ 88/4/27
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 محمد کاظم اکبری شهریار
2 فاطمه یزدان پناه شیراز
3 مجتبی اسکندری نسب همدان
4 احمدعلی جانی اصفهان - پرند
5 آرمان طاهر پور خرم آباد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 15 تاریخ 88/4/28
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 جعفر کهوری زاده هرمزگان - میناب
2 سعیده کاظمی اصفهان
3 کلثوم کوشکی قم
4 سارا حسن زاده رحیم آبادی گیلان - رودسر
5 نفیسه بیات مشهد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 16 تاریخ 88/4/29
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 حسین دری بیرجند
2 صدیقه باغبانی مشهد
3 راضیه گلرو فارس - لارستان
4 سعید تکین ایلام 
5 سعید خزایی کرج - مهرشهر
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 17 تاریخ 88/4/30
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خیرالله خالدی ایلام
2 فریبا حسین زاده خراسان رضوی - بجستان
3 شایسته جلیلی بابل
4 مجتبی علی اکبریان قم
5 زبیده آغال بندرعباس
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 18 تاریخ 88/4/31
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 معصومه رجبی لرستان - درود
2 سودابه حسین خانلو زنجان
3 سید امین موسوی اهواز
4 علی حاج محمد ولی اراک
5 رحیم بعجار شوشتر
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 19 تاریخ 88/5/1
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 امیر پور میلایی تهران
2 مسلم رحیمی تهران
3 جلال معصومی گلستان
4 علیرضا رحمانی بجنورد
5 فاطمه مرادیان اصفهان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 20 تاریخ 88/5/3 
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 مریم شکری همدان
2 زهرا خراسانی یزد
3 سیما عیسی زاده تهران
4 حسن زائرکی شیراز
5 مهدی جلالی تهران
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 21 تاریخ 88/5/4
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 فاطمه راستاد کرمانشاه - اسلام آباد غرب
2 راضیه رعنا اسرمی ساری
3 زهرا عبدی تهران
4 معصومه کرمی دزفول
5 بنت الهدی مطهریان نیشابور
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 22 تاریخ 88/5/5
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 سیده سهیلا قائمی کازرون
2 حمید رضا علیزاده تهران
3 عطیه زمانی بجنورد
4 طاهره اکبری صومعه سرا
5 محمد توانا قائم شهر
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 23 تاریخ 88/5/6
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 عبدالحمید ابراهیمی بندر لنگه
2 نرگس السادات شریفی خمین
3 منوچهر علیزاده اهواز
4 عزت خوش دست مشهد
5 حمید رضا عسگری قم
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 24 تاریخ 88/5/7
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 فاطمه ابوزیدآبادی کاشان
2 مریم قاسمی ورامین
3 صدیقه رستمی اسلامشهر
4 محمود محمدپور فارس - فسا
5 زهرا محمدی کرج
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 25 تاریخ 88/5/8
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 نجمه اسدی مقدم خراسان جنوبی - بشرویه
2 رقیه نوری تهران
3 طاهره آراسته کرج
4 زیور کاظمی قائم شهر
5 محمد طهماسبی کرمان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 26 تاریخ 88/5/10
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 علیرضا دربانیان تهران
2 امید باقری  تهران
3 علی حیدری محمد نیشابور
4 نصیراحمد مرادی هرمزگان - بستک
5 پریا حمزه پور ارومیه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 27 تاریخ 88/5/11
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 وحیده خاکساریان دزفول
2 سینا غلامی کرج
3 یاسر برکم رفسنجان
4 مهربانو موسوی خوزستان - ایذه
5 سحر سلطانی مشهد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 28 تاریخ 88/5/12
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 حسن قره داغی رباط کریم
2 راضیه شفیعی شیراز - آباده
3 وجیهه جعفری یزد
4 رامین درستی آذربایجان غربی - خوی
5 راضیه نسترنی خراسان رضوی - درگز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 29 تاریخ 88/5/13
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 حمید رضا رضایی پاشا قائم شهر
2 الهام شرفی تبریز
3 شکیلا ورناصری مسجد سلیمان
4 اکرم جعفری تهران
5 محمد حسین میر شکار کاشان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 30 تاریخ 88/5/14
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 کبری رشیدی کرج
2 منیژه اسلامی اسلامشهر
3 زهرا شیر قوی مراغه
4 زهرا بخشی ملایر
5 عباس حیدری کهکیلویه و بویر احمد - دنا
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 31 تاریخ 88/5/15
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 هادی ربانی مشهد
2 عبدالرحمن بهمنی رامهرمز
3 آرش مرادی کرمانشاه
4 حمدالله روهنده ورامین
5 محمد اقبال تبریز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 32 تاریخ 88/5/16
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 حسن قاسمی سیانی اصفهان
2 مریم ابوالحسنی سیرویی تهران
3 سمیه فروتن گلستان
4 محمد صادق باقری شیراز
5 آمنه رضایی مشهد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 33 تاریخ 88/5/17
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 ندا مهری زنجان
2 سمیه رجنی گلستان - رامیان
3 علی حاکمی کاشمر
4 محمد حسین کاظمی اراک
5 فاطمه سعادت اصفهان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 34 تاریخ 88/5/18
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آرزو نره ای اصفهان - شهرضا
2 مسعود شتالی خرمشهر
3 عاطفه شعبانی تهران
4 کیوان نوذری قم
5 مهدی رضایی ساری
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 35 تاریخ 88/5/19
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 احمد رشنو ورامین - پاکدشت
2 ندا رضوانی تهران
3 مهناز جهانگیری تبریز
4 بهجت ریحانی مقدم سرخس
5 اسدا... غفاری شیراز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 36 تاریخ 88/5/20
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 محمد علایی گماری سرخس
2 فاطمه شیبانی فارس - صفاشهر
3 ناهید اسماعیل زاده  تبریز
4 گلنوش زریون شهر قدس
5 زهرا فقیهی اصفهان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 37 تاریخ 88/5/21
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 جمشید عابدی شوشتر
2 شیما فتح آبادی کرج
3 سمانه رمضانی مقدم ساری
4 زهرا حیدری فارس - مرودشت
5 زهرا نقیبی کاشان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 38 تاریخ 88/5/22
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 مهری کازرونی نیا آبادان
2 سید مصطفی علوی بابل
3 رضا زاهدی بجنورد
4 مهری پیر زاده اسلامشهر
5 نوح علی بدری اردبیل 
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 39 تاریخ 88/5/24
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 مرضیه بهرامی بندر عباس
2 اصغر محمودی چگینی لرستان - خرم آباد
3 فاطمه همتی فارس - فسا
4 علی همتی رشت
5 افشین مرادی کرمانشاه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 40 تاریخ 88/5/25
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 اکرم السادات جاسمی کرمانشاه
2 مرتضی قربانی اصفهان
3 والیت انویه تکیه تهران
4 الناز فرش باف تبریز
5 بتول حمیدی بابل
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 41 تاریخ 88/5/26
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 سید حسین احمدی تهران
2 سینا خانم محمودی همدان
3 سید مهدی میری رضوان شهر
4 فروزان صحرانورد داراب
5 مهدی هرزنده  رشت
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 42 تاریخ 88/5/27
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زینب صالحی شیراز
2 سمیه حسین علی قم
3 مرضیه فیضی ربانی گناباد
4 محسن حیدری مازندران - گلوگاه
5 معصومه جعفر پور اصفهان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 43 تاریخ 88/5/28
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 مهدی قربانی یاسوج
2 خلیل طرفی اهواز
3 زهره مقدم کرج
4 علی غلامی ایلام - دهلران
5 محمدرضا عمادی اصفهان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 44 تاریخ 88/5/29
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 امیر حسین محمدی تهران
2 مریم رضایی شیراز
3 زهرا حیاتی فر شهریار
4 کوروش زادگان اصفهان - خمینی شهر
5 رقیه ساطعی مشهد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 45 تاریخ 88/5/31
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 فرزانه خراسانی پاکدشت ورامین
2 عاطفه الهی خراسان شمالی - جاجرم
3 حورا صحت اصفهان - اردستان
4 سعید کریمی کرج
5 زهرا سعادتمند تهران
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 46 تاریخ 88/6/1
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زهرا زارعی بوشهر - گناوه
2 احسان صداقت قوام آباد یاسوج
3 شهره مختاری اصفهان - زرین شهر
4 فاطمه انصاری اصفهان
5 حمید رضا حیدری زابل
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 47 تاریخ 88/6/2
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 رامین توغدری گلستان - گنبد کاووس
2 مهرناز اویسی کرج
3 جعفر بصیریان سبزوار
4 بهزاد زنگیوندی کرمانشاه
5 امیر گودرزی بروجرد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 48 تاریخ 88/6/3
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 میلاد احدی آذربایجان غربی - میاندوآب
2 بهمن جمشیدی کرمانشاه
3 محمد حسین بازش تهران
4 مریم نخعی بیرجند
5 زهرا عجم گلستان - آزادشهر
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 49 تاریخ 88/6/4
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زهرا صاحبی اسلامشهر
2 زهرا چم صبی پور اهواز
3 سمیه فیض بخت بجنورد
4 ساره تنهایی فارس - فسا
5 زهرا باقری ساوه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 50 تاریخ 88/6/5
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 اسد جلالی رمضانیان مشهد
2 علیرضا شاکر لارستان
3 احترام سادات قاسمیان  تهران
4 طاهره صادقی زاده اصفهان
5 هوشنگ عباسی بابل
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 51 تاریخ 88/6/7
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 فرشاد ساکان مرند
2 مظاهر کردبز بروجرد
3 عماد باصری تهران
4 حوا سنچولی علی آباد کتول
5 وحید اسمی پور ایزه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 52 تاریخ 88/6/8
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زینب محمد پور دزفول
2 پگاه پاشا زاده اصفهان
3 زینب شایگان شیراز
4 زهره حسینی اصفهان
5 زهرا فتوحی نوشهر
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 53 تاریخ 88/6/9
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 نیما ولی زاده  قوچان
2 زهره کرمانی قم
3 حنیفه ترکمنی کرمانشاه - سنقر
4 روح الله رئیس سفری مرکزی - دلیجان
5 سعیده منصوری فارس - اقلید
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 54 تاریخ 88/6/10
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 ترحیم آباریان اردبیل - مغان
2 محسن تورانی کرج
3 زهرا مخلصیان نطنز
4 سعید سعادتی مشهد
5 فرید دیودار مریوان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 55 تاریخ 88/6/11
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 سید ایمان انوری اصفهان - خوانسار
2 حسن مرادی ایلام
3 الهه رضایی آزاد خوزستان - گتوند
4 علی دارابی دلیجان
5 حسن استادی تبریز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 56 تاریخ 88/6/12
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 عارفه پور ملک نجف آباد
2 محمد کشاورز دزفول
3 بهنام عزیزی ساوه
4 علی ناهیدی تهران
5 نسرین عبدی شازند
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 57 تاریخ 88/6/14
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 علی اسفندی مشهد
2 معصومه سادات حسینی قم
3 بهجت محمدی اصفهان - خمینی شهر
4 یحیی حداد علی آباد کتول
5 صادق اکبری شیراز - لار
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 58 تاریخ 88/6/15
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 جعفر نعیمی نظام آباد گلستان - رامیان
2 زهرا کفاشی شهرکرد
3 بهارک بخشی قزوین
4 محمد بابا جعفری شیراز
5 رقیه اکبری گرگان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 59 تاریخ 88/6/16
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 رضا میزبان حسن آبادی تهران
2 اسحاق پیله کوهی نکا
3 خدیجه اشترک اصفهان
4 احمد قنبری ساوه
5 زهرا نوروزی اصفهان - میمه
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 60 تاریخ 88/6/17
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 وحید صفاری نیران تبریز
2 نسرین غلامیان گناباد
3 مجتبی سفیدگران اردبیل
4 کرامت الله حسینی یاسوج
5 علیرضا مروتی قم
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 61 تاریخ 88/6/18
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 روح الله عبدالهی بوشهر
2 مدینه راکی سلیمی اهواز
3 رضا مراد سرجانی تهران
4 علی علی دوست لنگرود
5 حسین درزی رامندی قزوین
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 62 تاریخ 88/6/19
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 امیر حسین سلطانی محلات
2 سجاد بداق خرم آباد
3 محمد سرتلیان بوشهر
4 فرزان اژدم خیز تهران
5 مهدی فیضی مشهد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 63 تاریخ 88/6/20
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 علی علی محمدی اراک
2 رضا مرادی تهران
3 علی حسین زاده بجنورد
4 محمد کاظم زاده رشت
5 نسرین عبدی تبریز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 64 تاریخ  88/6/21
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 نسرین نصرالله زاده اردبیل
2 رحمت الله قربانی اصفهان
3 سید حسین زمانی ورامین
4 وحید دولت آبادی قرچک
5 هادی ده نو خلجی نیشابور
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 65 تاریخ 88/6/22
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 سکینه گودرزی مرودشت
2 امین مرادیان شهر بابک
3 سارا اسماعیلی تهران
4 سید علی حسینی همدان
5 وهاب مومنی کرج
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 66 تاریخ 88/6/23
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 فلاح الدین شجاعی کرمانشاه
2 فاطمه ترحمی مشهد
3 آیدا پیرزاده خرم آباد
4 امین میدانی میانه
5 صمد دروازه بان شیراز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 67 تاریخ 88/6/24
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 احمد حسینی چابهار
2 پرویز قربانی اسفراین
3 فاطمه غلامی یاسوج
4 رضا صمدی اسلامشهر
5 مهران علی نیا گیلان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 68 تاریخ 88/6/25
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 علی محمد کشمیری تربت جام
2 سید رسول نیک سیرت تهران
3 لیلا صبری تکاب
4 محسن نجات پور یاسوج
5 محسن حیدری درود
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 69 تاریخ 88/6/26
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 اسماعیل داوودی سمیرم
2 رمضان غفاری شیراز
3 اکرم شکری دهدشت
4 مریم شاه حسینی پور مشهد
5 صدیقه اسکندری رشت
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 70 تاریخ 88/6/27
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 عبدالرضا رضاپور کرج
2 محمدامین اونق بندر ترکمن
3 حکیمه زندی کوه دشت
4 مرتضی اکبری شیراز
5 شیرین داهی لاهیجان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 72 تاریخ 88/6/29
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زلیخا چراغی اژدری فومن
2 لیلا زالی اسلامشهر
3 سمیه عطارزاده کرج
4 امین زنگنه نهاوند
5 نازپری بلادی گچساران
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 73 تاریخ 88/6/30
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 مینا ابراهیمی ساری
2 مسعود رنجبر گیلانغرب
3 عبداله مرادی همدان
4 مریم براتزاده قوچان
5 مهناز رحمانی کرمان
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 74 تاریخ 88/6/31
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 اعظم برگی زاده  بشرویه
2 فرهاد فرهادی ساوه
3 منوچهر فقانی ساری
4 اکرم مهراندیش مشهد
5 ثنا رضایی تهران
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 75 تاریخ 88/7/1
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 یاسر عزیزی همدان
2 آرش نظامیوند دامغان
3 نسرین عمرانی تبریز
4 حمزه علی پور فراش بند
5 اسفندیار شریف زاده شیراز
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 76 تاریخ 88/7/2
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 اکبر شعبان پور رشت
2 امید قجری قوچان
3 جواد اکبری مشهد
4 محمد بیاری آباده
5 زهره سلیمانی دزفول
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 77 تاریخ 88/7/4
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 محمد یارمحمد توسکی ملایر
2 سید کمال زارعی یزد
3 محمد آذر نیا تهران
4 هوشیار محمدی مهاباد
5 فاطمه سادات موسوی مشهد
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 78 تاریخ 88/7/6
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 زینب عبادتی ایلام
2 فاطمه زینعلی ورامین 
3 نسیم محمدی نیشابور
4 زینب حقیقی فومن
5 محمد رضا درخشان هوره تهران
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 79 تاریخ 88/7/7
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 شیوا بزگداری کرمانشاه
2 حسین ماشین چی صومعه سرا
3 فرناز باقری کرج
4 مینو جعفری فرخزاد ارومیه
5 علی محرابی چگچساران
برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 80 تاریخ 88/7/8
ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 نجیبه قاسمی کازرونی تهران
2 فریبا قادری لار
3 حمید رضا زارع یزد
4 سیاوش خانی کرمانشاه
5 فرشته مطهری نژاد ماکو

برندگان مسابقه کتابخانه برنامه شماره 81 تاریخ 88/7/9

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 عذرا قاسمی  تهران
2 علی سعادت نیا خرم آباد
3 آذر خوش قدم بهشهر
4 نجمه نقیبی نیشابور
5 مصطفی ملکی نجف آباد
 
قبل >

آهنگ تیتراژ سریال های شبکه سه

  

©Islamic Republic of Iran Broadcasting Website 2011
پست الکترونیکی :Email:Sima3@Irib.ir